BDZ
Spreekuren voor ondernemers
21-12-2009De Kamer van Koophandel Centraal Gelderland en het Bureau voor Duitse Zaken van de Sociale Verzekeringsbank houden vanaf mei 2009 maandelijks spreekuren voor werkgevers die Duits personeel hebben of zoeken. Ook ondernemers die in Duitsland zaken (willen) doen, kunnen op het spreekuur terecht met hun vragen over fiscaliteit en sociale zekerheid. Het spreekuur wordt mogelijk gemaakt door Eures.
Gesprekspartners
De belastingdienst, Team GWO uit Maastricht, en het Bureau voor Duitse Zaken uit Nijmegen zijn aanwezig. Indien noodzakelijk kan ook de Kamer van Koophandel aanschuiven om uw vragen te beantwoorden.
Het gesprek
Het is een individueel gesprek van ongeveer 45 minuten.
Tijdens het spreekuur voor ondernemers wordt u uitgebreid geïnformeerd over de onderwerpen belasting, arbeidsrecht, ziektekosten en pensioen. Daarnaast is er volop gelegenheid voor het stellen van uw vragen.
- KvK te Venlo op donderdag 24 maart 2011
KvK te Enschede op donderdag 26 mei 2011
Wilt u een middag in Venlo, Enschede of Arnhem bezoeken, meldt u dan snel aan bij de Kamer van Koophandel Centraal Gelderland, tel: 026- 353 89 35 of ga naar de website van de Kamer van Koophandel. Het aantal plaatsen per middag is beperkt.
Wilt u meer weten over de bijeenkomsten, neem dan contact op met de afdeling voorlichting van SVB / Bureau voor Duitse Zaken.

